Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus AS


Reg. number 11673707
KM reg. number EE 101318989

Tiigi 61b, 50410 Tartu, Estonia
Tel +372 733 0401
ccht [at] ccht.ee
www.ccht.ee

Member of the board

Andres Salumets (andres.salumets [at] ccht.ee)

Development manager

Hardi Tamm (hardi.tamm [at] ccht.ee)

mob 51 50 857

Marketing manager

Siiri Kruglov (siiri.kruglov [at] ccht.ee)

mob 58 034 534

Accountant

Esta Palu (esta.palu [at] ccht.ee)
tel. 7330401

Admnistrative manager

Ülle Puusta (ylle.puusta [at] ccht.ee)
tel. 7330401

Quality manager

Signe Mölder (signe.molder [at] ccht.ee)

Scientific group, tel 7330402

Kaarel Krjutškov (kaarel.krjutshkov [at] ccht.ee)

Kristina Kiisholts (Kristina Kiisholts [at] ccht.ee)

Kadi Ainsaar (Kadi Ainsaar [at] ccht.ee)

Kersti Jääger (kersti.jaager [at] ccht.ee)

Triin Laisk (triin.laisk-podar [at] ccht.ee)

Maire Peters (maire.peters [at] ccht.ee)

Kadri Rekker (kadri.rekker [at] ccht.ee)

Merli Saare (merli.saare [at] ccht.ee)

Heneli Ristisaar (heneli.ristisaar [at] ccht.ee)
Alvin Meltsov (alvinmeltsov [at] gmail.com)
Külli Samuel (kylli.samuel [at] ccht.ee)
Hindrek Teder (hindrek.teder [at] ccht. ee)