Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus AS


Reg. number 11673707
KM reg. number EE 101318989

Teaduspargi tänav 13, 50411 Tartu, Estonia
Tel +372 733 0401
ccht [at] ccht.ee
www.ccht.ee

Member of the board

Andres Salumets (andres.salumets [at] ccht.ee)

Development manager

Hardi Tamm (hardi.tamm [at] ccht.ee)

mob +372 51 50 857

Development Specialist

Gerly Põder (gerly.poder [at] ccht.ee)

Phone: +372 7330403

Precision Medicine Laboratory

The laboratory is located at Teaduspargi tn 13, 50411, Tartu, Estonia

Phone: +372 733 0403

Accountant

Esta Palu
tel. 7330401

Admnistrative manager

Ülle Puusta (ylle.puusta [at] ccht.ee)
tel. 7330401

Scientific group

Kadi Tilk (kadi.tilk [at] ccht.ee)

Helen Jakoby (helen.jakoby [at] ccht.ee)

Kaarel Krjutškov (kaarel.krjutshkov [at] ccht.ee)

Kristina Kiisholts (kristina.kiisholts [at] ccht.ee)

Signe Mölder (signe.molder [at] ccht.ee)

Priit Paluoja (priit.paluoja[at] ccht.ee)

Maire Peters (maire.peters [at] ccht.ee)

Kairi Raime (kairi.raime [at] ccht.ee)

Keiu Kask (keiu.kask [at] ccht.ee)

Anastassia Runina (Anastassia. Runina [at] ccht.ee)

Merli Saare (merli.saare [at] ccht.ee)
Alvin Meltsov (alvin.meltsov [at] ccht.ee)
Külli Samuel (kylli.samuel [at] ccht.ee)
Hindrek Teder (hindrek.teder [at] ccht. ee)

Inge Varik (inge.varik [at] ccht. ee)