Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus AS

Reg. number 11673707
KM reg. number EE 101318989

Tiigi 61b, 50410 Tartu, Estonia
Tel +372 733 0401
ccht [at] ccht.ee
www.ccht.ee

Juhatuse liige

Andres Salumets

Arendusjuht

Hardi Tamm (hardi.tamm [at] ccht.ee)

tel. 51 50 857

Turundusjuht

Pille-Riin Meerits (pilleriin.meerits [at] ccht.ee)

tel. 50 88 310

Raamatupidaja

Esta Palu
tel. 7330401

Administratiivjuht

Ülle Puusta (ylle.puusta [at] ccht.ee)
tel. 7330401

Tartu labor  tel. 7330403

Tiigi 61b, Tartu III korrus

(Niptify, PGS jt testid)

Kvaliteedijuht

Signe Mölder (signe.molder [at] ccht.ee)

Teadurid, tel. 7330402

Tatjana Jatsenko (tatjana.jatsenko [at] ccht.ee)
Mariann Koel (mariann.koel [at] ccht.ee)
Kaarel Krjutškov (kaarel.krjutshkov [at] ccht.ee)

Triin Laisk (triin.laisk-podar [at] ccht.ee)

Maire Peters (maire.peters [at] ccht.ee)

Kadri Rekker (kadri.rekker [at] ccht.ee)

Merli Saare (merli.saare [at] ccht.ee)
Marina Suhorutšenko (marina.suhorutsenko[at] ccht.ee)
Külli Samuel (kylli.samuel [at] ccht.ee)
Hindrek Teder (hindrek.teder [at] ccht. ee)
Olga Tšuiko (olga.tsuiko [at] ccht.ee)