Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus AS

Reg. number 11673707
KM reg. number EE 101318989

Teaduspargi tänav 13, 50411 Tartu, Estonia
Tel +372 733 0401
ccht [at] ccht.ee
www.ccht.ee

Juhatuse liige

Andres Salumets

Arendusjuht

Hardi Tamm (hardi.tamm [at] ccht.ee)

tel. 51 50 857

Raamatupidaja

Esta Palu (esta.palu [at] ccht.ee)
tel. 7330401

Administratiivjuht

Ülle Puusta (ylle.puusta [at] ccht.ee)
tel. 7330401

Teenuslabor

(Niptify, BeReady, PGT-A testid)

Teaduspargi tn 13, 50411 Tartu

Tel: 53 508 521

Koduleht: www.niptify.ee; www.beready.ee

 

Teadurid

Elina Aleksejeva (Elina. Aleksejeva [at] ccht.ee)

Helen Jakoby (helen.jakoby [at] ccht.ee)

Susanna Janno (Susanna.Janno [at] ccht.ee)

Keiu Kask (keiu.kask [at] ccht.ee)

Kaarel Krjutškov (kaarel.krjutshkov [at] ccht.ee)

Kristina Kiisholts (kristina.kiisholts [at] ccht.ee)

Marina Loid (marina.loid [at] ccht.ee)

Signe Mölder (signe.molder [at] ccht.ee)

Priit Paluoja (priit.paluoja[at] ccht.ee)

 

Maire Peters (maire.peters [at] ccht.ee)

Kairi Raime (kairi.raime [at] ccht.ee)

Merli Saare (merli.saare [at] ccht.ee)

Merili Saar (merili.saar [at] ccht.ee)

Anette Sibrits (anette.sibrits [at] ccht.ee)

Alvin Meltsov (alvin.meltsov [at] ccht.ee)
Külli Samuel (kylli.samuel [at] ccht.ee)
Hindrek Teder (hindrek.teder [at] ccht. ee)

Mihkel Vaher (Mihkel.vaher[at] ccht. ee)