Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus AS

Reg. number 11673707
KM reg. number EE 101318989

Tiigi 61b, 50410 Tartu, Estonia
Tel +372 733 0401
ccht [at] ccht.ee
www.ccht.ee

Juhatuse liige

Andres Salumets

Arendusjuht

Hardi Tamm (hardi.tamm [at] ccht.ee)

tel. 51 50 857

Turundusjuht

Siiri Sats (siiri.sats[at] ccht.ee)

tel. 58 03 4534

Raamatupidaja

Esta Palu (esta.palu [at] ccht.ee)
tel. 7330401

Administratiivjuht

Ülle Puusta (ylle.puusta [at] ccht.ee)
tel. 7330401

Teenuslabor tel. 7330403

Tiigi 61b, Tartu III korrus

(Niptify, BeReady, PGT-A jt testid)

Teadurid, tel. 7330402

Kadi Ainsaar (kadi.ainsaar [at] ccht.ee)

Kaarel Krjutškov (kaarel.krjutshkov [at] ccht.ee)

Kristina Kiisholts (kristina.kiisholts [at] ccht.ee)

Signe Mölder (signe.molder [at] ccht.ee)

Kersti Jääger (kersti.jaager [at] ccht.ee)

Triin Laisk (triin.laisk-podar [at] ccht.ee)

Maire Peters (maire.peters [at] ccht.ee)

Kadri Rekker (kadri.rekker [at] ccht.ee)

Heneli Ristisaar (heneli.ristisaar [at] ccht.ee)

Merli Saare (merli.saare [at] ccht.ee)
Alvin Meltsov (alvinmeltsov [at] gmail.com)
Külli Samuel (kylli.samuel [at] ccht.ee)
Hindrek Teder (hindrek.teder [at] ccht. ee)