Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus AS-ile on väljastatud Terviseameti tegevusluba nr L05235.

Testid

NIPTIFY® Mitteinvasiivne loote DNA uuring (Non-invasive prenatal testing)

NIPTIFY test on kõige uuem ja tundlikum sõeluuringu meetod kromosoomihaiguste, nagu Downi sündroomi riski hindamiseks juba esimesel raseduskuul.

Analüüsiks on vaja 10 ml raseda naise verd ja protseduur pole ohtlikum kui tavaline veenivere võtmine. Tänu NIPT-ile pole vajadust ebamugavate ja ohtlike invasiivsete uuringute järele ning on võimalik vähendada neist tingitud raseduste katkemise hulka.

NIPTIFY Focus Plus uuringu Patsiendi nõusoleku vorm.

Rohkem informatsiooni leiad niptify.ee kodulehel.

.

 

BeReady®  Unikaalne kulutõhus geneetika test, mis hindab emaka limaskesta kvaliteeti (pesastumise test)

beREADY baseerub ettevõtte patenteeritud TAC-Seq tehnoloogial.
PGT-A   Embrüo siirdamiseelne kromosoomianalüüs (Preimplantation Genetic Testing for Aneuploidies, varem tuntud kui Preimplantation Genetic Screening, PGS)

PGT-A-ga hinnatakse viljatusravi patsiendi embrüo kromosoomide arvu. Skriiningtest võimaldab leida liigsete või puuduvate kromosoomidega (aneuploidseid) embrüod. Korrektne kromosoomide arv on vajalik nii embrüo kui ka tulevase lapse normaalseks arenguks ja kasvuks. Analüüse tehakse Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus AS laboris vastavalt partnerkliinikute tellimusele IVF ravi osana.

LOE EDASI

Fertify®  Geneetiline test viljakuspotentsiaali hindamiseks

Tõenduspõhine geneetiline test viljakuspotentsiaali ja vanusest tingitud varase viljatusriski hindamiseks. Test analüüsib kiibitehnoloogiaga 800 geneetilist varianti ning hindab selle põhjal naise varase menopausi (enne 45.-dat eluaastat) ning sellega kaasneva varasema viljakuse languse individuaalset geneetilist riski.